Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 

STRAŠIDLÁÁÁÁÁ ...

Strašiles III.

... pokud jste si mysleli, že se letos do našeho lesa nenastěhují, tak jste se mýlili! 4.11.2017 jich bude plný les ... dokonce více než loni. Opět začínáme na fotbalovém hřišti, kde máme zázemí v Restauraci Na hřišti. Vstup do lesa je pouze pro ONLINE registrované a bez vlastních svítidel.

REGISTRACE JE OD 1.10.2017 SPUŠTĚNA!!!

16:15 - 17:00

Vstup zejména pro malé děti na světýlkovou cestu bez strašidel.

17:00 - 19:00

Budou v lese již strašidla. Záleží na vás, zda děti pustíte samotné nebo se odvážně vydáte s nimi.

19:00 - 19:15

POZOR ... letos NOVINKA ... pouze bez rodičů se mohou do lesa vydat opravdoví nebojsové!!! Za děti ani za strašidla ale NERUČÍME!!!

Vstup do lesa je za "strašné strašné" 50 Kč/dítě.
Nebojte se!!! Pokud budete dodržovat pravidla, tak Vás strašidla nechají projít. Registrujte se co nejdříve, ať máte možnost si vybrat čas. Kapacita lesa a strašidel je omezená.

V týdnu před Strašilesem zašleme všem registrovaným účastníkům bližší informace. Pokud se nebudete moct zúčastnit, napište nám prosíme mail, případně nabídněte svá místa na FB.

Těšíme se na Vás!!!

 
STRAŠILES 2017

ORGANIZAČNÍ PRAVIDLA

Svou registrací na STRAŠILES souhlasím s následujícími organizačními pravidly:
 • Každý se účastní na vlastní nebezpečí, záleží čistě na rodičích, zda děti na trase doprovodí či nikoliv.
 • Je zakázáno pohybovat se mimo vyznačenou světýlkovou cestu a jakkoliv ničit přírodu či rušit strašidla a zvěř.
 • Přísný zákaz odhazování odpadků, nikdy nevíte, jaký upír vás sleduje.
 • Pořadatel nenese zodpovědnost a nehradí případné škody ať už na majetku či zdraví vzniklé v souvislosti se strašením.
 • Do Strašilesa bude vpuštěn pouze ten, kdo se registruje předem a bude mít viditelně umístěný barevný pásek, který obdrží v místě registrace.
 • Účastníci jsou povinni být připraveni vyjít na trasu v časovém rozmezí, ve kterém se registrovali.
 • Strašné strašné á 50Kč se v případě malého či naopak velkého strašení nevrací.
 • Veškeré fotky i video záběry pořízené během Strašilesa mohou být pořadatelem či strašidly použity k vlastní propagaci bez nároku na honorář.
 • V případě velké nepřízně počasí si strašidla vyhrazují právo nestrašit a děti do lesa nevpustit.
 • Je přísný zákaz být na strašidla drzý, slovně či jinak je napadat. V případě porušení pravidel si strašidla vyhrazují právo přerušit trasu těmto dětem a odmítnout jejich účast i na dalším strašilese.
 • Pořadatel i strašidla si vyhrazují právo nevpustit do lesa ty, kteří nebyli předem ONLINE registrováni. Kapacita je omezena.

REGISTRACE ..... POZOR ČAS 17:00-18:00 JE JIŽ OBSAZENÝ!!!

Dodržujte prosíme pokyny pro vyplnění registrace: Registraci zadejte POUZE na jméno jednoho z dospělých (NEUVÁDĚJTE jména dětí a všech, kdo do lesa vstoupí). Vyberte jen počet - kolik půjde dětí a kolik dospělých a v jakém čase. Jako první uvádějte příjmení - seznamy třídíme podle abecedy a podle příjmení vyhledáváme. Usnadníte nám i vám čas při vašem odbavení na Startu .... děkujeme ...
Příklad: 2 dospělé osoby + 2 děti na trasu 17:00-18:00
Zadáme registraci do dvou řádků:
1. řádek Nováková Jana 2 děti 17:00-18:00 cesta SE STRAŠIDLY s rodiči nebo bez
2. řádek Nováková Jana 2 dospělí 17:00-18:00 cesta SE STRAŠIDLY s rodiči nebo bez
PŘÍJMENÍ A JMÉNO
Váš e-mail pro potvrzení o odeslání registrace:

Váš komentář:
Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s organizačními pravidly.
 

 
KOLODÉNÍ 2017

POZOR!!! KOLO KOLO KOLODĚNÍ je úspěšně za námi.

I když počasí na nás letos spustilo i déšť, 80 závodníků to neodradilo a přišli si poměřit své síly na všem co má kolečka. Radost jsme měli i z rodičů, kteří se nám letos poprvé registrovali již předem do kategorie MAMINKA/TATÍNEK s kočárkem ... prostě, kdo chtěl, měl možnost se závodů zůčastnit a užít si ten skvělý pocit na stupních vítězů. Spolu s Týdnem zdraví, který měl program na multifunkčním hřišti, jsme si tak spolu s vámi užili PRIMA DEN. DĚKUJEME!!!


POZOR!!! A MNOHO FOTEK JE ZDE

 

SKŘÍTCI 2017
 

Milí příznivci, příznivkyně a příznivčata Raráška z Újezda ...

... děkujeme Vám, že jste i přes nepříznivé počasí dorazili na náš již 9. ročník Cesty za pokladem skřítků.
Mohli jste tak spolu s námi strávit odpoledne plné soutěží, tance a tvoření. Pro ty, kteří se zúčastnit nemohli, alespoň pár informací z průběhu:
V místě registrace na multifunkčním hřišti byla floristická dílna, bublifukování, malování na obličej, skautský kvíz a tradiční raraškovské písničky a cvičení. Pro hladové a žíznivé bylo i občerstvení, za které děkujeme panu Šnitrovi z Restaurace Na Hřišti.
V lese kromě 7 skřítků a jejich pilných pomocníků (někteří z nich byli mladí skauti z místního oddílu Douglaska), jste mohli vidět a slyšet loupežníky, čarodějnice a malé víly. Úkoly byly pestré - od sportovně zaměřených přes dovednostní a znalostní.
No a truhla s pokladem, ta byla opět plná překvapení a u ní na Vás čekal její strážce s lesní vílou.
Děkujeme všem za účast i podporu. Váš Rarášek

POZOR!!! A MÁME ZDE MNOOOOOHO FOTEEEEEK


 
KARNEVAL 2017
 

V sobotu 4.3.2017 se na 7. ročníku našeho karnevalu objevili i skuteční indiáni, kteří nás naučili svůj tanec a také přišel mezi nás pan Petr Šušor, který svým programem BUBNUJEME navodil také správnou indiánskou atmosféru a spolu s dětmi si zahráli na bubny. Opět jsme měli scénky, soutěže i kvíz zaměřený na indiánskou tématiku. I spousta dětí a dospělých se inspirovala indiánskou tematikou a sladili s ní své kostýmy. Přišli jste v hojném počtu a nám udělali velkou radost. Děkujeme!!!


Akce 2017
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

 • POMOCNÍK
 • SPONZOR
 • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové