Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 
vánoce
 

 
Akce 2018
 

STRAŠIDLÁÁÁÁÁ ...SE S NÁMI ROZLOUČILA A MŮŽEME SE NA TĚŠIT ZASE ZA ROK ...

STRAŠILES 2017

... děkujeme všem, kteří se přišli spolu s námi bát do našeho strašilesa. Bylo vás hodně a my jsme moc rádi, že to tak bylo. Počasí nám přálo a úplněk se podílel na té správné straši atmosféře. Doufáme, že se vám letošní ročník líbil. STRAŠIDLŮM A VŠEM NEBOJÁCNÝM ZDAR!!!!

POZOR!!! A MÁME ZDE FOTKYYYYY...

 

 
KOLODÉNÍ 2017

POZOR!!! KOLO KOLO KOLODĚNÍ je úspěšně za námi.

I když počasí na nás letos spustilo i déšť, 80 závodníků to neodradilo a přišli si poměřit své síly na všem co má kolečka. Radost jsme měli i z rodičů, kteří se nám letos poprvé registrovali již předem do kategorie MAMINKA/TATÍNEK s kočárkem ... prostě, kdo chtěl, měl možnost se závodů zůčastnit a užít si ten skvělý pocit na stupních vítězů. Spolu s Týdnem zdraví, který měl program na multifunkčním hřišti, jsme si tak spolu s vámi užili PRIMA DEN. DĚKUJEME!!!


POZOR!!! A MNOHO FOTEK JE ZDE

 

SKŘÍTCI 2017
 

Milí příznivci, příznivkyně a příznivčata Raráška z Újezda ...

... děkujeme Vám, že jste i přes nepříznivé počasí dorazili na náš již 9. ročník Cesty za pokladem skřítků.
Mohli jste tak spolu s námi strávit odpoledne plné soutěží, tance a tvoření. Pro ty, kteří se zúčastnit nemohli, alespoň pár informací z průběhu:
V místě registrace na multifunkčním hřišti byla floristická dílna, bublifukování, malování na obličej, skautský kvíz a tradiční raraškovské písničky a cvičení. Pro hladové a žíznivé bylo i občerstvení, za které děkujeme panu Šnitrovi z Restaurace Na Hřišti.
V lese kromě 7 skřítků a jejich pilných pomocníků (někteří z nich byli mladí skauti z místního oddílu Douglaska), jste mohli vidět a slyšet loupežníky, čarodějnice a malé víly. Úkoly byly pestré - od sportovně zaměřených přes dovednostní a znalostní.
No a truhla s pokladem, ta byla opět plná překvapení a u ní na Vás čekal její strážce s lesní vílou.
Děkujeme všem za účast i podporu. Váš Rarášek

POZOR!!! A MÁME ZDE MNOOOOOHO FOTEEEEEK


 
KARNEVAL 2017
 

V sobotu 4.3.2017 se na 7. ročníku našeho karnevalu objevili i skuteční indiáni, kteří nás naučili svůj tanec a také přišel mezi nás pan Petr Šušor, který svým programem BUBNUJEME navodil také správnou indiánskou atmosféru a spolu s dětmi si zahráli na bubny. Opět jsme měli scénky, soutěže i kvíz zaměřený na indiánskou tématiku. I spousta dětí a dospělých se inspirovala indiánskou tematikou a sladili s ní své kostýmy. Přišli jste v hojném počtu a nám udělali velkou radost. Děkujeme!!!


Akce 2017
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové