Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 

Rarášek hlásí, že indiáni bezpečně opustili Újezd nad Lesy ...

O nás

V sobotu 4.3.2017 se na 7. ročníku našeho karnevalu objevili i skuteční indiáni, kteří nás naučili svůj tanec a také přišel mezi nás pan Petr Šušor, který svým programem BUBNUJEME navodil také správnou indiánskou atmosféru a spolu s dětmi si zahráli na bubny. Opět jsme měli scénky, soutěže i kvíz zaměřený na indiánskou tématiku. I spousta dětí a dospělých se inspirovala indiány a jejich kostýmy byly úžasné. Přišli jste v hojném počtu a nám udělali velkou radost. Děkujeme!!!
Letošní karneval nám pomohli vyzdobit svými výtvory žáci a pedagogové z naší újezdské základní školy ...
Karel Novák ( 4. A, B, C, E, 5. D, E, 6. B, C)
Jitka Štolcová 8.A
Libuše Najmanová 6.A, 7.B, 9.B
Jana Kurková 7.C, 9.A
Daniela Janoušová 3.E
Velké díky za krásné malby, máme v našem městě moc šikovné děti ...

Sledujte naše stránky, budeme zde zveřejňovat fotografie, aby i ti, kteří se bohužel nemohli zúčastnit, se mohli podívat, jak to vlastně mezi indiány bylo ... a tady je již první ochutnávka


Budeme rádi, když se s námi o fotografie podělíte i vy ..... DĚKUJEME
 

Akce 2017
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové