Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 

CESTA ZA POKLADEM SKŘÍTKŮ 2.6.2019 14 - 17 hodin ...

Cesta za pokladem skřítků 2019

... přijďte společně s námi oslavit svátek dětí tak trochu jinak.

Na Multifunkčním hřišti v Čentické ulici budeme mít dílničku, malování na obličej a psík Tobík Vám ukáže své dovednosti. Chybět nebudou ani písničky, tanečky a občerstvení.

V lese na vás budou čekat skřítkové a lesní i pohádkové bytosti. Strážce pokladu a lesní víla vám určitě dovolí si něco z pokladu odnést domů ...

Na trasu můžete vyjít kdykoliv v časovém rozmezí 14 - 17 hodin. Na multifunkčním hřišti bude náš zelený registrační stánek, kde každé dítě obdrží kartičku se svým jménem. Registrace je pouze v místě konání.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

 
Karneval 2019
 

CIRKUS 2.3.2019 V ÚJEZDĚ NAD LESY SKUTEČNĚ BYL ...

... a byl to barevný, veselý a rozesmatý den, přesně tak, jak to má v CIRKUSE být. Byli jste úžasní! Děti i dospělí ve svých často i ručně vyráběných kostýmech. Zapojili jste se s námi do děje a díky Vaší pomoci se nám podařilo chytit zloděje, zachránit hůl principálky TAŠKATY a cirkus mohl začít ... postarali se o to i naši hosté TRIO JUNG, kteří jsou také z Újezda nad Lesy ... a byli prostě SUPER! Žonglování, jízda na jednokolce a nakonec pro děti vyrobili z balónků meče, čelenky či pejsky ...

Postupně také dodáváme FOTKY ZDE a navíc na FB máme i VIDEO

JEŠTĚ JEDNOU VŠEM VELKÉ DÍKY. V ČERVNU NA VIDĚNOU NA CESTĚ ZA POKLADEM SKŘÍTKŮ!

 

 
Akce 2019
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Založily jsme jej v roce 2008 Iva Taške a Nataša Heráková. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - Újezdský karneval, Cestu za pokladem skřítků a Újezdský strašiles.

Jména našich dobrovolnic a dobrovolníků najdete napsaná křídou na zdi.

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové