Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 
Cesta za pokladem skřítků 2018
 

10. ročník Cesty za pokladem skřítků je za námi ...

... a my děkujeme všem, kteří přišli s námi strávit nedělní odpoledne a užít si jej společně velcí i malí. My jsme si to užívali taky. My, co jsme se starali o zábavu na multifunkčním hřišti na registraci, u občerstvení, v dílničce, při malování na obličej, tanečkách, pejsek Tobík s Terkou i startérka Iva, tak i my, co jsme byli v lese jako skřítkové, čarodějnice, loupežníci, víly, motýli, moucha, skřet u pokladu či víla u slavobrány. Prostě nás to s vámi stále baví. Mějte se hezky, užívejte si tepla a sluníčka.

A fotky máme ... ZDE

 

 
Karneval 2018
 

8. ročník našeho karnevalu je za námi ... bylo nám s vámi hezky a moc jsme si to užili. Děkujeme, že stále máte skvělé nápady na kostýmy a že se i dospělí umí bavit a obléknout do kostýmů. Ať už jste měli kostým zvířátek, princezen či rytířů, byly všechny skvělé. Opět se nám potvrdilo, že jeden karneval za den by byl málo. Dopoledne i odpoledne vás bylo více než 100. Doufáme, že jste se bavili stejně jako my! Fotografie toho jsou důkazem... ZDE

 

 
Akce 2018
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Založily jsme jej v roce 2008 Iva Taške a Nataša Heráková. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové