Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 
Skřítci 2016

Milí příznivci, příznivkyně a příznivčata!!! 8. ročník Cesty za pokladem skřítků je za námi. Přišlo vás 285 dětí s doprovodem. Počasí nám přálo, náladu měli všichni výbornou!!! Děkujeme vám, že jste přišli s námi strávit krásné nedělní odpoledne. Vyhodnotíme tipovací soutěž o hodinovou vyjížďku na koni a průběžně budeme zveřejňovat další fotky ZDE
LOSOVÁCÍ ANKETA
Kdo zrovna nebyl na hřišti, když se losovalo, nezoufejte, máme vaše anketní lístky a budeme vás v průběhu týdne kontaktovat. Pokud by se nám nepodařilo se s vámi spojit, umístíme jména výherců a startovních čísel na web.
Sledujte tedy naše webové stránky a nezapomeňte, že jsme i na FB! (odkaz vpravo nahoře na zdi)

 

.... 6. ročník Újezdského karnevalu je za námi a jaký byl? Díky vám úžasný! Účast byla hojná - dopoledne 169 a odpoledne 198 velkých i malých. Opět nás moc potěšilo, že masky měli i dospělí a aktivně se také zapojili. Písničky, tanec, soutěže, scénky, kvíz, tombola, vystoupení roztleskávaček z Dance Portu, Běchovické včelky a bavič a kouzelník, který umí dělat i bubliny pan Robert Navaro. To vše bylo letos k vidění a slyšení. Díky restauraci Na hřišti bylo i dost dobrého jídla a pití. FOTO Z DOPOLEDNÍHO KARNEVALU ZDE ... FOTO Z ODPOLEDNÍHO KARNEVALU ZDE ...

 
6. ÚJEZDSKÝ KARNEVAL 2016 6. ÚJEZDSKÝ KARNEVAL 2016

 

action
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové