Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality Stašiles 2016
 
Stašiles 2016
 

Stašiles 2016
 

... děkujeme všem, kteří se zúčastnili našeho 2. Strašilesa. Byli jste všichni úžasní. Doufáme, že jste si to užili stejně jako my. Do příštího ročníku už máme další nápady a vylepšení. Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše názory a fotografie. Sdílejte s námi i na náš profil na FACEBOOKU.

Pro ty, kteří se s námi nemohli bát, píšeme pár informací, jak to vlastně v tu sobotu 5.11.2016 v tom našem lese strašilese vlastně bylo ...
Všechno začalo u registračního stánku, kam přišlo 400 odvážných dětí. Každé z nich dostalo na ruku papírový pásek, který pode barvy určoval čas trasy. Pak se mohly děti s rodiči nebo i bez vydat na strašidelnou cestu. Nejdříve musely projít domkem 2 čarodějnic, pak zvládnout projít netopýřím bludištěm, projít kolem 4 zakletých mnichů, také bylo nutné si dát velký pozor na světlušky, které se snažily zmást děti a poslat je špatnou cestou. No a kolem chudáka oběšence prošly až ke 2 vlkodlakům a 2 skřetům. V čertím doupěti si zahrály karty se 4 velkými a 5 menšími čerty, také zvládly projít po lávce přes upíří hrob a už byly u cíle. Kdo trasu zvládl projít, podepsal se na na naši straši listinu. Zazvonil zvonec a strašidelného Strašilesa je konec!

Sledujte naše stránky, doplníme ještě pár informací a fotografie nám již zasíláte ZDE

 

Kolodění 2016
 

8. ročník Újezdského kolodění máme úspěšně za sebou. I přes velké horko přišlo 93 malých a velkých závodníků poměřit své síly. Díky tomu, že vyhodnocujeme již každý rozjezd, měli jsme i letos spoustu šťastných dětí, které se dostaly na stupně vítězů a za své úsilí byly odměněny medailí, diplomem a věcnou cenou. Na všechny čekala v cíli sladká odměna - kobliha z místního pekařství.
Fotky naleznete ZDE

 

Skřítci 2016

Milí příznivci, příznivkyně a příznivčata!!! 8. ročník Cesty za pokladem skřítků je za námi. Přišlo vás 285 dětí s doprovodem. Počasí nám přálo, náladu měli všichni výbornou!!! Děkujeme vám, že jste přišli s námi strávit krásné nedělní odpoledne. Vyhodnotíme tipovací soutěž o hodinovou vyjížďku na koni a průběžně budeme zveřejňovat další fotky ZDE
LOSOVÁCÍ ANKETA
Kdo zrovna nebyl na hřišti, když se losovalo, nezoufejte, máme vaše anketní lístky a budeme vás v průběhu týdne kontaktovat. Pokud by se nám nepodařilo se s vámi spojit, umístíme jména výherců a startovních čísel na web.
Sledujte tedy naše webové stránky a nezapomeňte, že jsme i na FB! (odkaz vpravo nahoře na zdi)

 

6. ÚJEZDSKÝ KARNEVAL 2016 6. ÚJEZDSKÝ KARNEVAL 2016
 

.... 6. ročník Újezdského karnevalu je za námi a jaký byl? Díky vám úžasný! Účast byla hojná - dopoledne 169 a odpoledne 198 velkých i malých. Opět nás moc potěšilo, že masky měli i dospělí a aktivně se také zapojili. Písničky, tanec, soutěže, scénky, kvíz, tombola, vystoupení roztleskávaček z Dance Portu, Běchovické včelky a bavič a kouzelník, který umí dělat i bubliny pan Robert Navaro. To vše bylo letos k vidění a slyšení. Díky restauraci Na hřišti bylo i dost dobrého jídla a pití. FOTO Z DOPOLEDNÍHO KARNEVALU ZDE ... FOTO Z ODPOLEDNÍHO KARNEVALU ZDE ...

 

action
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové