Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 

Rarášek hlásí, že se skřítkové letos chystají vylézt ze svých úkrytů ...

 
Cesta za pokladem skřítků 2017

a to 4.6.2017 v obvyklém čase 14:00 - 17:00 hodin. Opět si pro Vás připraví úkoly, které budete plnit cestou lesem, kde na konci bude na Vás čekat víla a strážce pokladu. V lese budou kromě skřítků opět různé lesní bytosti a uvidíme, zda loupežníci letos nebudou spát o něco déle. Spoléhat se na to ale nelze.
Sledujte naše stránky, budeme zde přidávat aktuální informace.
Nezapomeňte si ve svých kalendářích zapsat červeně datum letošního ročníku Cesty za pokladem skřítků.
Těšíme se na Vás!!! Váš Rarášek.

 

Akce 2017
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové