Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 

Karneváááááál .....4.3.2017 od 10:00 a od 15:00 hodin

Karneval 2017

Rok se s rokem sešel a opět zde máme náš karneval. Letos to bude již 7. ročník a téma je Indiáni z Újezda. Tak se máte na co těšit ... opět vás zapojíme do soutěží, kvízu i tance. Máme pro vás i hosta, který vás vtáhne do svého vystoupení a navodí i správnou indiánskou atmosféru.
Nezapomeňte, že máme i soutěž masek a opět se těšíme, že v maskách přijdou i dospělí. Pro odvážné babičky a dědečky, kteří přijdou také v masce, máme 1 lístek do tomboly zdarma.
Vstupenky budou k dispozici opět jen pro ty, kteří budou online registrovaní. Registraci spustíme v měsíci únoru ... sledujte naše stránky. Vstupenky si pak vyzvednete v místě konání ... 60 Kč dítě/dospělý.
Letošní ročník spolupořádáme s Domem dětí a mládeže Praha 10, jejich pobočkou v polyfunkčním domě, díky kterým máme pro děti zájmové kroužky a kulturní akce v místě bydliště.

Těším se na vás ....

 

Akce 2017
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové