Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 

STRAŠIDLÁÁÁÁÁ ...

Strašiles II.

... pokud jste si mysleli, že se letos do našeho lesa nenastěhují, tak jste se mýlili! 5.11.2016 jich bude plný les ... dokonce více než vloni. Opět začínáme na fotbalovém hřišti, kde máme zázemí v Restauraci Na hřišti. Vstup do lesa pouze pro ONLINE registrované.

POZOR!!! REGISTRACE NA ČASY 17:00-18:00 a 18:00-19:00 je již uzavřená z důvodu naplnění kapacity. I v čase 16:15-17:00 bude hezká podvečerní procházka světýlkovým lesem.

Při čekání si můžete čas zkrátit zábavou na hřišti nebo si opéct vlastní špekáček.

POKUD SE NEBUDETE MOCI ZÚČASTNIT, NABÍDNĚTE PROSÍME VAŠI REGISTRACI SVÝM ZNÁMÝM NEBO PROSTŘEDNICTVÍM FACEBOOKU

Těšíme se na Vás!!! Děkujeme, že se nebojíte!

 

ORGANIZAČNÍ PRAVIDLA

Svou registrací na STRAŠILES souhlasím s následujícími podmínkami:
 • Každý se účastní na vlastní nebezpečí, záleží čistě na rodičích, zda děti na trase doprovodí či nikoliv.
 • Je zakázáno pohybovat se mimo vyznačenou světýlkovou cestu a jakkoliv ničit přírodu či rušit strašidla a zvěř.
 • Přísný zákaz odhazování odpadků, nikdy nevíte, jaký upír vás sleduje.
 • Pořadatel nenese zodpovědnost a nehradí případné škody ať už na majetku či zdraví vzniklé v souvislosti se strašením.
 • Do Strašilesa bude vpuštěn pouze ten, kdo se registruje předem a bude mít viditelně umístěný barevný pásek, který obdrží v místě registrace.
 • Účastníci jsou povinni být připraveni vyjít na trasu v časovém rozmezí, ve kterém se registrovali.
 • Strašné strašné á 40Kč se v případě malého či naopak velkého strašení nevrací.
 • Veškeré fotky i video záběry pořízené během Strašilesa mohou být pořadatelem či strašidly použity k vlastní propagaci bez nároku na honorář.
 • V případě velké nepřízně počasí si strašidla vyhrazují právo nestrašit a děti do lesa nevpustit.
 • Je přísný zákaz být na strašidla drzý, slovně či jinak je napadat. V případě porušení pravidel si strašidla vyhrazují právo přerušit trasu těmto dětem a odmítnout jejich účast i na dalším strašilese.
 • Pořadatel i strašidla si vyhrazují právo nevpustit do lesa ty, kteří nebyli předem ONLINE registrováni. Kapacita je omezena.

REGISTRACE

Pokyny k vyplnění: Nejdříve vždy uveďte vaše příjmení, pak teprve jméno (pro rychlejší vyhledávání v seznamu registrovaných). Pokud jdete najednou děti i dospělí, zadáte registraci do dvou řádků. V obou vyplníte Vaše příjmení a jméno (stačí jednoho z rodičů), počet osob a čas vstupu.
Příklad:
Nováková Jana 2 děti 16:15-17:00
Nováková Jana 2 dospělí 16:15-17:00

PŘÍJMENÍ A JMÉNO

Váš e-mail pro potvrzení o odeslání registrace:

Váš komentář:
Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s organizačními pravidly.
 

Kolodění 2016
 

8. ročník Újezdského kolodění máme úspěšně za sebou. I přes velké horko přišlo 93 malých a velkých závodníků poměřit své síly. Díky tomu, že vyhodnocujeme již každý rozjezd, měli jsme i letos spoustu šťastných dětí, které se dostaly na stupně vítězů a za své úsilí byly odměněny medailí, diplomem a věcnou cenou. Na všechny čekala v cíli sladká odměna - kobliha z místního pekařství.
Fotky naleznete ZDE

 

Skřítci 2016

Milí příznivci, příznivkyně a příznivčata!!! 8. ročník Cesty za pokladem skřítků je za námi. Přišlo vás 285 dětí s doprovodem. Počasí nám přálo, náladu měli všichni výbornou!!! Děkujeme vám, že jste přišli s námi strávit krásné nedělní odpoledne. Vyhodnotíme tipovací soutěž o hodinovou vyjížďku na koni a průběžně budeme zveřejňovat další fotky ZDE
LOSOVÁCÍ ANKETA
Kdo zrovna nebyl na hřišti, když se losovalo, nezoufejte, máme vaše anketní lístky a budeme vás v průběhu týdne kontaktovat. Pokud by se nám nepodařilo se s vámi spojit, umístíme jména výherců a startovních čísel na web.
Sledujte tedy naše webové stránky a nezapomeňte, že jsme i na FB! (odkaz vpravo nahoře na zdi)

 

.... 6. ročník Újezdského karnevalu je za námi a jaký byl? Díky vám úžasný! Účast byla hojná - dopoledne 169 a odpoledne 198 velkých i malých. Opět nás moc potěšilo, že masky měli i dospělí a aktivně se také zapojili. Písničky, tanec, soutěže, scénky, kvíz, tombola, vystoupení roztleskávaček z Dance Portu, Běchovické včelky a bavič a kouzelník, který umí dělat i bubliny pan Robert Navaro. To vše bylo letos k vidění a slyšení. Díky restauraci Na hřišti bylo i dost dobrého jídla a pití. FOTO Z DOPOLEDNÍHO KARNEVALU ZDE ... FOTO Z ODPOLEDNÍHO KARNEVALU ZDE ...

 
6. ÚJEZDSKÝ KARNEVAL 2016 6. ÚJEZDSKÝ KARNEVAL 2016

 

action
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

 • POMOCNÍK
 • SPONZOR
 • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové