Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 

POZOR ... HLÁSÍME, ŽE 16. ZÁŘÍ BUDE OPĚT KOLO KOLO KOLODĚNÍ ...

Kolodění IX.

Sejdeme se již na 9. ročníku závodů na všem co má kolečka. Letos opět současně se Dnem zdraví, který pořádá MČ PRAHA 21 na multifunkčním hřišti. My závodíme od 15:00 hodin v ulici ČENTICKÁ.
SPOUŠTÍME ONLINE REGISTRACI, využijte ji, ať máte jistotu, že se závodů zúčastníte. V místě konání z technických a organizačních důvodů je možná registrace nejpozději 15 minut před startem dané kategorie. Na pozdější příchody již nebudeme brát zřetel. Přihlásit můžete Vaše děti do více kategorií. Sledujte naše stránky i FB, budeme vám přinášet další informace.
Těším se na vás! VÁŠ RARÁŠEK KOLODÉNÍ

ČASOVÝ HARMONOGRAM JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ - časy jsou orientační, záleží na počtu účastníků.

 • 15:00 KOLA DÍVKY 2009 - 2010, KOLA KLUCI 2009 - 2010
 • 15:25 KOLA DÍVKY 2011 - 2012 a ml., KOLA KLUCI 2011 - 2012 a ml.
 • 15:50 KOLA DÍVKY 2008 - 2005, KOLA KLUCI 2008 - 2005 (vložená kategorie pro starší děti)
 • 16:00 KOLA s postr. kolečky a TŘÍKOLKY KLUCI+DÍVKY 2011 - 2012, KOLA s postr. kolečky a TŘÍKOLKY KLUCI+DÍVKY 2013 a ml.
 • 16:05 ROZBĚH maminky/tatínkové s kočárkem
 • 16:15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ KATEGORIE KOLA, KOLA "S" A TŘÍKOLKY + RODIČ S KOČÁRKEM

 • 16:30 KOLOBĚZKY KLUCI+DÍVKY 2009 - 2010, KOLOBĚZKY KLUCI+DÍVKY 2011 a ml.
 • 16:50 ODSTRKOVADLA/ODRÁŽEDLA KLUCI+DÍVKY 2013 a starší, ODSTRKOVADLA/ODRÁŽEDLA KLUCI+DÍVKY 2014 a ml.
 • 17:25 ROZBĚH maminky/tatínkové s kočárkem
 • 17:35 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ KATEGORIE KOLOBĚŽKY, ODRÁŽEDLA/ODSTRKOVADLA + RODIČ S KOČÁRKEM

REGISTRACE

PŘÍJMENÍ A JMÉNO ROK NAROZENÍ

Váš e-mail:

Váš komentář:

 

 
PRÁZDNINY
 

SKŘÍTCI 2017
 

Milí příznivci, příznivkyně a příznivčata Raráška z Újezda ...

... děkujeme Vám, že jste i přes nepříznivé počasí dorazili na náš již 9. ročník Cesty za pokladem skřítků.
Mohli jste tak spolu s námi strávit odpoledne plné soutěží, tance a tvoření. Pro ty, kteří se zúčastnit nemohli, alespoň pár informací z průběhu:
V místě registrace na multifunkčním hřišti byla floristická dílna, bublifukování, malování na obličej, skautský kvíz a tradiční raraškovské písničky a cvičení. Pro hladové a žíznivé bylo i občerstvení, za které děkujeme panu Šnitrovi z Restaurace Na Hřišti.
V lese kromě 7 skřítků a jejich pilných pomocníků (někteří z nich byli mladí skauti z místního oddílu Douglaska), jste mohli vidět a slyšet loupežníky, čarodějnice a malé víly. Úkoly byly pestré - od sportovně zaměřených přes dovednostní a znalostní.
No a truhla s pokladem, ta byla opět plná překvapení a u ní na Vás čekal její strážce s lesní vílou.
Děkujeme všem za účast i podporu. Váš Rarášek

POZOR!!! A MÁME ZDE MNOOOOOHO FOTEEEEEK


 
KARNEVAL 2017
 

V sobotu 4.3.2017 se na 7. ročníku našeho karnevalu objevili i skuteční indiáni, kteří nás naučili svůj tanec a také přišel mezi nás pan Petr Šušor, který svým programem BUBNUJEME navodil také správnou indiánskou atmosféru a spolu s dětmi si zahráli na bubny. Opět jsme měli scénky, soutěže i kvíz zaměřený na indiánskou tématiku. I spousta dětí a dospělých se inspirovala indiánskou tematikou a sladili s ní své kostýmy. Přišli jste v hojném počtu a nám udělali velkou radost. Děkujeme!!!


Akce 2017
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Byl založen v roce 2008 Ivou Taške a Natašou Herákovou. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

 • POMOCNÍK
 • SPONZOR
 • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové