Rarášek postavička
Rarášek logo
Členové
Aktuality
 
Strašiles 2018
 

STRAŠIDLÁÁÁÁÁ ...opustila náš les a slíbila, že za rok tu budou zase ...

... děkujeme všem, kteří nás svou účastí na akci stále podporují v našich aktivitách. Letos přišlo více jak 450 dětí s doprovodem. Dokonce se někdy přihlásilo více dospělých než dětí ... prostě "bát se" baví všechny věkové kategorie. Letos jsme zase měli novinky ... delší trasu cca 1,8 km, super strašoúči, šerify a místo činu, klauny, kata a také naše stálice mnichy, doktory, čerty, strašo občerstvení, upíry, skřety a vlkodlaky. Do toho zvukové a světelné efekty, strašo výstavky ... Zázemí v Restauraci Na hřišti také potěšilo a malování na obličej bylo prostě dokonalé. Naše strašostudentky u startu se postaraly o tanečky, aby čekajícím ve frontě čas rychleji ubíhal. Pokud byste se chtěli s námi podělit o Vaše fotografie, budeme rádi a se jménem autora je zveřejníme na Rajčeti. Malá ochutnávka je již na FB profilu ... tak se můžete kouknout zde nebo na Rajčeti zase zde

 

ÚJEZDSKÉ KOLODĚNÍ ...

Kolodění logo

Vážení naši příznivci, příznivkyně a příznivčata. Letos jsme se rozhodli, že Újezdské kolodění nebudeme pořádat. Dlouho jsme toto rozhodnutí zvažovali. Příprava každé naší akce si vyžádá vždy minimálně měsíc přípravy a v době prázdnin je náročné najít společné termíny. Jak jste někteří z vás zaznamenali, na Dni zdraví pořádala 1. Újezdské Drandění Míša Řeháková. Věříme, že zahájí novou tradici!!!

Děkujeme za Vaši přízeň, RarášekCesta za pokladem skřítků 2018 Finanční podpora MČP 21
 

10. ročník Cesty za pokladem skřítků je za námi ...

... a my děkujeme všem, kteří přišli s námi strávit nedělní odpoledne a užít si jej společně velcí i malí. My jsme si to užívali taky. My, co jsme se starali o zábavu na multifunkčním hřišti na registraci, u občerstvení, v dílničce, při malování na obličej, tanečkách, pejsek Tobík s Terkou i startérka Iva, tak i my, co jsme byli v lese jako skřítkové, čarodějnice, loupežníci, víly, motýli, moucha, skřet u pokladu či víla u slavobrány. Prostě nás to s vámi stále baví. Mějte se hezky, užívejte si tepla a sluníčka.

A fotky máme ... ZDE

 

 
Karneval 2018 Finanční podpora MČP 21
 

8. ročník našeho karnevalu je za námi ... bylo nám s vámi hezky a moc jsme si to užili. Děkujeme, že stále máte skvělé nápady na kostýmy a že se i dospělí umí bavit a obléknout do kostýmů. Ať už jste měli kostým zvířátek, princezen či rytířů, byly všechny skvělé. Opět se nám potvrdilo, že jeden karneval za den by byl málo. Dopoledne i odpoledne vás bylo více než 100. Doufáme, že jste se bavili stejně jako my! Fotografie toho jsou důkazem... ZDE

 

 
Akce 2018
 

O nás
 

Rarášek z Újezda je odborem Pražského sdružení sport pro všechny. Založily jsme jej v roce 2008 Iva Taške a Nataša Heráková. Původně jsme se jako vyškolené cvičitelky věnovaly cvičení rodičů s dětmi v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí, avšak s koncem mateřské dovolené jsme od cvičení musely ustoupit. Radost z práce s dětmi nám však zůstala a pro újezdské děti i nadále pravidelně organizujeme 3 akce do roka - karneval, cestu za pokladem skřítků a újezdské kolodění.

Užší jádro v současné době tvoří 4 maminky – Ivana Šubrtová, Katka Kulíková, Radka F. a Iva Taške, které jsou srdíčkem Raráška a vymýšlí veškeré akce. Bez dalších maminek dobrovolnic, ochotných věnovat Raráškovi svůj čas, by to však nikdy nešlo.

Díky, holky!

Pokud byste nám chtěli pomoct při akcích i Vy - máte možnost jako:

  • POMOCNÍK
  • SPONZOR
  • KREATIVEC

Náš team v akci
 
Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci Náš team v akci
 

Facebook
Členové